ЗНО

ЗНО-2023: ПРОГРАМА З МАТЕМАТИКИ

Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з математики, що є конкурсним предметом при вступі до закладів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.
На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Джерело: osvita.ua

ЗНО-2021: ПРОГРАМА З МАТЕМАТИКИ

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено програму зовнішнього незалежного оцінювання з математики, на основі якої укладатимуть тестові завдання з математики у 2021 році. Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики містить вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з цього навчального предмета. 

Випускники, які будуть проходити у 2021 році державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики отримають оцінку за шкалою 1-12 балів за результатами виконання завдань:
  • рівня стандарту, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на рівні стандарту;
  • рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на профільному рівні.


Особливості ЗНО з математики у 2020 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Дата проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики у 2020 році - 21 травня.
На виконання роботи з математики відводиться 3 астрономічні години (180 хвилин). Робота складається з 35 завдань:
завдань на вибір однієї правильної відповіді - 20 (кожне оцінюється у 1 бал);
завдань на встановлення відповідності - 4 (кожне оцінюється у 4 бал, по 1 балу за кожну правильну відповідність у завданні);
завдань з відкритою формою відповіді (записати результат десятковим дробом) - 8 (кожне оцінюється у 2 бали);
структуроване (містить в завданні 2 запитання) - 2 (по 2 бали, за відповідь на кожне запитання по 1 балу); неструктуроване - 4 (по 2 бали);
завдань з відкритою формою відповіді з описом процесу розв'язування - 3 (перші 2 по 4 бали, останнє - 6 балів).
Отже, максимальна кількість балів за ЗНО з математики - 66. Як результат проходження державної підсумкової атестації (ДПА) зараховуються: всі завдання на вибір однієї правильної відповіді; всі завдання на встановлення відповідності; перші 6 завдань з відкритою формою відповіді (записати результат десятковим дробом); перші два завдання з відкритою формою відповіді з описом процесу розв'язування.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики учні отримають на своїх інформаційних сторінках до 12 червня 2020 року.

 Офіційний звіт УЦОЯО про проведення в 2019 році зовнішнього незалежно оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Завантажити)

Немає коментарів:

Дописати коментар